با هم کرونا را شکست می دهیم

شرایط و مدارک استخدام در واحد خدمات نیروی انسانی کاکا مارکت

مدارک مورد نیاز استخدام واحد خدمات نیروی انسانی

 

 1. کپی تمام صفحات شناسنامه
 2. کپی کارت ملی(پشت و رو)
 3. کپی کارت پایان خدمت(پشت و رو)
 4. کپی مدرک تحصیلی                            اصل کلیه مدارک جهت برابر اصل کردن الزامیست
 5. کپی گواهینامه(اختیاری)
 6. آدرس محل سکونت تلفن
 7. پر کردن فرم تعهدنامه
 8. معرفی یک نفر به عنوان ضامن و پر کردن فرم تعهدنامه ضامن
 9. 6 قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید جدید
 10. کپی هر مدرکی که دارید
 11.  رزومه یا سوابق کاری ( اختیاری)

 

مدارک ضامن

 1. کپی شناسنامه و کارت ملی
 2. کپی جواز کسب و اجاره نامه محل کسب (ضامن کاسب)
 3. کپی فیش حقوقی و حکم یا قرارداد و کارت شناسایی (ضامن اداری یا قراردادی)
 4. پر کردن فرم تعهد نامه ضامن

 

 

 

تعهد نامه  خدمات نیروی انسانی

 

اینجانب ........... فـرزند  .............به ش ش.............. به کــد مــلی  ........................................................

آدرس: ........................................................................................................................................................................................

تلفن: ...................................

 به اختیار خود و بدور از هر جبر و اجباری و با سلامت عقلانی و آرامش ذهنی متعهد میشوم که شرایط و قوانین و مقررات  مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مارکت به نمایندگی آقای حجت اله کریمی به شرح ذیل را بطور کامل انجام دهم:

1-طبق تعرفه دستمزد گرفتن از مشتری و چنانچه بیشتر یا کمتر بگیرم جریمه تعزیرات حکومتی به عهده خودم میباشد.

2-روزانه کمیسیون کاکا مارکت که 20 درصد همه دریافتی من از مشتری است  را تسویه نمایم و رضایت دارم اگر ریالی بدهکاری داشته باشم کاکا مارکت مختار است تا زمانی که پرداخت نکردم به من سرویس ندهد.

3-چنانچه در مسیر سرویس حضوری پیش آمد و یا از طرف مشتری با خودم هماهنگ شد به دفتر مجموعه اطلاع دهم و بدون هماهنگی و تاییدیه کاکا مارکت به سر کار نروم و بعد از تایید کاکا مارکت که رفتم کمیسیون آن را پرداخت نمایم.

4- هزینه  عیدی و سنوات و حقوق و عائله مندی و حق مسکن و سختی کار و هر موضویی و لباس کار و کفش و دستکش و ماسک و ایاب و ذهاب و بیمه تامین اجتمایی و بیمه مسئولیت و همه موضوعات پیش بینی شده و نشده در قانون و عرف و جامعه به عهده خودم می باشد بدلیل اینکه بنده بعنوان کارگر در کاکا مارکت کار نمیکنم بعنوان یک شریک یا پیمانکار هستم و با توجه به درآمد 80 درصدی از کل دریافتی با کمال آرامش و در صحت و سلامت عقلانی و بدور از هر جبر و اجباری همه این مسئولیت ها را میپذیرم و خوشحالم و افتخار میکنم  از اینکه کاکا مارکت به این صورت و شرایط خوب با من کار میکند چون هم ساعت کاری دست خودمه هم مکان کاری دست خودمه و حقوقم رو نقدا همون لحظه پس از انجام کارم دریافت میکنم و از 100 درصد همه دریافتی 20 درصد موظف هستم به کاکا مارکت پرداخت کنم.

5-در تمامی سرویس ها کارها  و وسایلات مشتریان چک شود صحیح و سالم تحویل گرفته و به همان صورت تحویل داده شود و رسید گرفته شود.

6-به اتحادیه و بهداشت و  سایر مراکز قانونی یا هر مرکزی که توسط دفتر کاکا مارکت اعلام میکند مراجعه و نسبت به گرفتن مجوز کار و کارت شناسایی اقدام نمایم .

7-چنانچه آدرس محل سکونت خودم یا محل سکونت و محل کار ضامن  تغییر کرد حتما کتبا به دفتر اطلاع دهم و مدارک لازم را ارائه نمایم.

8-همیشه آماده همکاری هستم بطور شبانه روز.

9-قوانین مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مارکت  را در همه شرایط رعایت نمایم .

10-چنانچه در حال انجام  سرویس متوجه گردیدم که موضوع ممنوعه در حال اتفاق افتادن و یا هر موضوع غیر اخلاقی و خلاف شرع دین اسلام و قوانین حاکم بر جامعه و.....حتما مراتب را به پلیس 110 اطلاع  دهم تا از هر گونه اتفاق و عواقب آن نسبت به خودم و کاکا مارکت جلوگیری کنم.

11-از کشیدن سیگار و سایر موارد دخانی در محیط کار جدا خودداری نمایم و همواره لباس کار و کفش کار و دستکش و ماسک پوشیده و خوش تیپ و خوش بو باشم.

12-غیر از تبلیغات کاکا مارکت هیچگونه تبلغات و برچسب دیگری به روی لباس نصب نکنم و همواره با لباس کار مشخص شده در محل کارم حاضر باشم.

13-پس از انجام کارها از مشتریان در برگه مخصوص که از دفتر گرفتم حتما رسید بگیرم.

14-هر زمان به هر دلیلی که نتوانم سرویس انجام دهم حتما به خط 09337113737 پیام (خارج از سرویس)ارسال نمایم در غیر اینصورت حاضرم بابت هر سرویس کنسلی مبلغ 500000ریال جریمه پرداخت نمایم.

15- هر زمان که بتوانم سرویس انجام دهم مجددا به خط  09337113737 پیامک(اعلام آمادگی) ارسال خواهم کرد و تا زمانیکه پیامک ارسال نکردم  نمیتوانم سرویس انجام دهم.  

 16-رسید هایی که از مشتری میگیرم حتما بعد از همان سرویس به دفتر کاکا مارکت  تحویل دهم و یا از طریق پست به آدرس دفتر مجموعه در همان روز پست کنم یا از طریق پیام رسان ها عکس رسید رو بفرستم همون روز و نهایتا ظرف مدت یک هفته اصل رسید را به دفتر کاکا مارکت تحویل دهم.

17-اطلاعات مشتریان که کی هست آدرسش کجاست تو خونه یا شرکت یا مغازه اش چی داره و کارش چیه چی میپوشه چی سوار میشه چه ساعتی میره بیرون چه ساعتی برمیگرده به هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی  و نحوه کاری کاکا مارکت که تعداد مشتریان یا مشخصات مشتریان یا پرسنل و رموز کاری را  به هیچ عنوان به کسی نگویم .

 

18-هرزمان هرجا که سرویس تمام شد به خط 09337113737 پیام بدهم و در پیام همه مشخصات سرویس را اعلام کنم که شامل :

مبدا یا  مقصد( آدرس)  و نوع خدمت انجام شده  و شماره مشتری یا اشتراک و مبلغ دریافتی و مانده حساب بستانکار یا بدهکار را کامل بنویسم و حداقل هفته ای یکبار فرم های هر سرویس را به دفتر کاکا مارکت تحویل دهم.

 

19-در جلسه کمیته انضباطی که هر ماه 2بار یعنی هر 15 روز یکبار شرکت نمایم .

 

20-در هنگام انجام سرویس به هیچ عنوان با مشتری در خصوص مسائل سیاسی و اقتصادی و فرهنگی صحبت نکنم .

21: در هنگام انجام سرویس حق دخالت یا نظر دادن در اموری که ارتباط با کار من ندارد به هیچ وجه ندارم و در صحبت و گفتار مشتری با سایرین دخالت نمیکنم و انگار اصلا نمیشنوم.

22: در هنگام انجام سرویس اگر به درخواست مشتری برای خرید به فروشگاهی مراجعه کنم حتما فاکتور خرید رو بگیریم و به مشتری پس از بازگشت کاملا نسبت به آن خرید تسویه حساب نمایم و در گزارش کار خود این موضوع رو بنوسیم و ذکر کنم که فاکتور داده شد و تسویه شد است.

23: در هنگام سرویس از همراه داشتن طلا و زیور آلات و ساعت مچی خودداری میکنم و هنگام خروج حتما از مشتری میخواهم که منزل و یا واحد خود را چک نماید تا از هر گونه موضوع احتمالی در خصوص گم شدن وسایل ها و زیور آلات جلوگیری کنم.

24: در هنگام مراجعه به دفتر کاکا مارکت و محل هایی که جهت انجام کارها ( مشتری) مراجعه میکنم همواره خوش صحبت و خوش اخلاق و متین و با شخصیت رفتار کنم طوری که همه کسانی که من رو میبینند و صدای من رو میشنوند لذت ببرند و اقرار میکنم که نماینده و سفیر لایقی برای کاکا مارکت در جامعه و مشتریان خواهم بود.

25-چنانچه به هر دلیلی نتوانم ادامه کار بدهم بصورت کتبی اعلام کنم و کپی مدارک خودم و ضامن نزد مجموعه گلستان برای همیشه میماند.

26-تمامی اعتراضات و انتقادات و پیشنهادات را بصورت کتبی به دفتر کاکا مارکت تحویل یا از طریق سایت یا اپلیکیشن ثبت نمایم  و از اعتراض بصورت شفاهی جدا خودداری نمایم.

27-هر مبلغی بابت هر موضوعی از مشتری بگیرم حتما اطلاع دهم و کمیسیون آن را پرداخت کنم.

 28-مراحل تسویه حساب:

الف)درخواست کتبی.

ب)تحویل لوازماتی که تحویل گرفتید.

ج) تسویه کمیسیون.

د)تحویل دادن تمامی رسیدهای سرویس ها.

28: متعهد میشوم در کانال های اطلاع رسانی کاکا مارکت بشرح ذیل این قرارداد  عضو شوم و مدام اطلاعیه ها و اخبار را مطالعه کنم و اینکه بگویم قانون و مقررات جدید اطلاع ندارم از خودم سلب میکنم

29: متعهد میشوم اول خودم از همه خدمات و محصولات کاکا مارکت استفاده کنم ( مگر اینکه اون خدمت و محصولی که من میخواهم جایی ارزانتر یا با کیفیت بهتری ارائه شود)  و به همه دوستان و آشنایان پیشنهاد کنم چون مطلع هستم هر چی بیشتر مجموعه کاکا مارکت در جامعه بین مردم جا بیوفته معتقد هستم درآمد من هم بیشتر خواهد شد و بدلیل شرایط خوب مالی( 80 درصد از درآمد) تمام تلاشم را جهت گسترش و جذب مشتریان بکار ببندم.

30: متعهد میشوم همواره برای پیشرفت خودم و مجموعه کاکا مارکت از طریق سایت انتقادات و پیشنهادات سازنده ای ارائه نمایم.

 

                                                                                                          امضا و اثر انگشت

 

 

کانال اطلاع رسانی : @kakamarket_ir

 

 

تعهدنامه ضامن

 

اینجانب ............................................  به کد ملی .................................... فرزند ........................ تاریخ تولد ......./........./..................... شماره شناسنامه ........................................  

آدرس و تلفن محل سکونت: ................................................................................................................................................

آدرس و تلفن محل کار: ..................................................................................................................................................... با رضایت کامل و بدور از هر جبر و اجباری ضمانت کاری و مالی و اخلاقی آقا/خانم ........................................ به کد ملی ................................................. شاغل در مجموعه کاکا مارکت میباشم و متعهد میگردم هر گونه خسارتی که نامبرده به مجموعه و مشتریان مجموعه وارد نماید طی 24 ساعت کاری جبران خسارت نمایم و هزینه های جانبی آن موضوع را نیز قبول میکنم.

 

 

 

                                                                                      اثر انگشت و امضا ضامن

عضویت سريع

حاصل عبارت را در این کادر بنویسید.