33315555 - 076

شرایط و مدارک استخدام واحد حمل و نقل

قابل توجه کارجویان محترم در بخش حمل و نقل

 

 

توجه: اصل همه مدارکها جهت برابر اصل کردن همراه داشته باشید و کسانی که برای فعالیت در سایر شهرهای  دیگر ثبت نام میکنند مدارک را کپی برابر اصل از دفترخانه اسناد رسمی بکنند و به ادرس دفتر کاکا مارکت : بندرعباس بازار امام حسین ع ورودی جنب بانک سپه پلاک 19 کد پستی 7919951185 پست کنند.

مدارک ناقص پذیرفته نمیباشد.

متقاضیان شهر بندرعباس جهت ثبت نام پس از پر کردن  فرم استخدام همراه با مدارک ذیل میتوانید حضورا به آدرس بندرعباس بازار امام حسین ع ورودی جنب بانک سپه پلاک 19 هر روز بجز روزهای تعطیل بین ساعت 7 صبح الی 9 صبح مراجعه کنند
 

 

مدارک مورد نیاز جهت استخدام انواع خودرو با راننده

 1. ­­­­­کپی:تمام صفحات شناسنامه+کارت ملی( پشت رو)+ مدرک تحصیلی
 2. کارت پایان خدمت (پشت رو)
 3. گواهینامه(پشت رو)
 4. شش قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید جدید
 5. کپی کارت هوشمند راننده  ( برای راننده مشمول)
 6. پر کردن فرم تعهد
 7. معرفی یک نفر بعنوان ضامن
 8. پوشه و گیره پوشه

مدارک خودرو:

 1. کپی (سند، شناسنامه، کارت، بیمه)
 2. کپی کارت هوشمند وسایل نقلیه ( برای خودرو های مشمول)
 3. کپی معاینه فنی

مدارک ضامن:

 1. کپی شناسنامه و کارت ملی
 2. کپی جواز کسب و اجاره نامه محل کسب (ضامن کاسب)
 3. کپی فیش حقوقی و حکم یا قرارداد و کارت شناسایی (ضامن اداری یا قراردادی)
 4. پر کردن فرم تعهد نامه ضامن

 

                             اصل کلیه مدارک جهت برابر اصل کردن الزامیست

 

رنگ پوشه ها بشکل زیر باشد:

 • انواع سواری ( پوشه صورتی)
 • انواع وانت تک کابین و دوکابین ( پوشه نارنجی)
 • انواع موتورسیکلت( پوشه آبی)
 • انواع جرثقیل ( پوشه زرد)
 • انواع امداد خودرو و خودرو بر ( پوشه بنفش)
 • انواع آمبولانس ( پوشه سفید)
 • انواع ون ( پوشه قرمز)
 • انواع مینی بوس ( پوشه قرمز)
 • انواع اتوبوس ( پوشه قرمز)
 • انواع کامیونت ( پوشه نارنجی)
 • انواع کامیون ( پوشه نارنجی)

 

 

تعهدنامه واحد حمل و نقل مجموعه کاکا مارکت

اینجانب............. فرزند.......... به کدملی............................... به شماره گواهینامه....................................... به آدرس....................................................................................... تلفن..............دارنده خودرو................. به رنگ....... به شماره پلاک.............مدل................. به شماره موتور............................ شماره شاسی....................

به اختیار خود و به دور از هر جبر و اجباری متعهد می شوم که تعهد نامه و قوانین کاکا مارکت ( گلستان) را رعایت نمایم با شرح ذیل:

1- طبق تعرفه کرایه گرفتن از مشتری و چنانچه بیشتر یا کمتر بگیرم جریمه تعزیرات حکومتی به عهده خودم می باشد.

2- روزانه کمیسیون کاکا مارکت که 20% تمامی دریافتی از مشتری می باشد را تسویه کنم یا به صورت سپرده گذاری اقدام کنم. ( منظور از سپرده گذاری یعنی کمیسیون رو پیش پرداخت کنید)

3- چنانچه در مسیر سرویس حضوری پیش آمد و یا از طرف مشتری با خودم هماهنگ شد به دفتر مجموعه اطلاع دهم و با خط تلفن مشتری  تماس و یا از طریق سایت و یا اپلیکیشن کاکامارکت که به مشتری معرفی میکنم سرویس مورد نظر را ثبت سفارش کنم و کمیسیون آن را پرداخت نمایم در صورتی که تماس نگیرم و اطلاع ندهم مسئولیتی بر عهده کاکا مارکت نمی باشد برای امنیت خودم و بار و مسافر مشتریان.

4- هزینه تابلو و برچسب و لباس فرم به عهده خودم می باشد و چنانچه ادامه کار ندهم برچسب تابلو کاکا مارکت عودت داده و ادعایی نسب به هزینه آن ندارم.

5- در تمامی سرویس ها بارها و کارها چک شود و صحیح و سالم تحویل گرفته و به همان صورت تحویل داده شود و رسید گرفته شود.

6- به اتحادیه و سایر مراکز قانونی که توسط دولت جمهوری اسلامی ایران اعلام می کند مراجعه و نسبت به گرفتن مجوز کار و کارت شناسایی اقدام نمایم.

7- چنانچه آدرس محل سکونت خودم یا ضامن تغییر کرد و یا خودروی من تغییر کرد حتما کتبا به دفتر کاکا مارکت اطلاع دهم و مدارک لازم را ارائه نمایم.

8- همیشه خودرو از نظر فنی آماده و داخل و بیرون کابین تمیز و شیک و خوشبو باشد.

9- قوانین راهنمایی و رانندگی را در همه شرایط رعایت نمایم.

10- چنانچه در حال انجام سرویس متوجه گردیدم که بار ممنوعه یا قاچاق و ... حتما مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهم.

11- از کشیدن سیگار در خودرو جدا خودداری نمایم و همواره لباس شیک پوشیده و خوشتیپ باشم.

12- غیر از تبلیغات کاکا مارکت هیچگونه تبلیغات و برچسب دیگری به روی خودرو نصب نکنم.

13- هنگام تحویل دادن فاکتور به مشتری حتما تمامی مندرجات داخل فاکتور را پر نمایم ( فاکتور خام) و از دادن فاکتور بدون امضا و مبلغ و تاریخ جدا خودداری نمایم و فقط فاکتور سرویس خودم را به مشتری دهم.

14- هر زمان به هر دلیلی که نتوانم سرویس انجام دهم حتما به خط 09337113730 پیام ( خارج از سرویس) ارسال نمایم در غیر این صورت رضایت دارم بابت هر سرویس کنسلی مبلغ 000/500 ریال جریمه پرداخت نمایم.

15- هر زمان که بتوانم سرویس انجام دهم مجددا به خط 09337113730 پیامک ( اعلام آمادگی) ارسال خواهم کرد و تا زمانیکه پیامک ارسال نکردم نمی توانم سرویس انجام دهم.

16- چنانچه وسایل مشتری در خودرو جا بماند حتما بعد از همان سرویس به دفتر کاکا مارکت تحویل دهم و یا از طریق پست به آدرس دفتر مجموعه کاکا مارکت در همان روز پست کنم.

17- اطلاعات مشتریان و نحوه کاری کاکا مارکت به هیچ عنوان به کسی نگویم.

18- هر زمان هر جا که سرویس تمام شد به خط 09337113730 پیام بدهم و در پیام همه مشخصات سرویس را اعلام کنم که شامل مبدا و مقصد و نوع بار یا نوع خدمت انجام شده و شمار مشتری یا اشتراک و مبلغ دریافتی و شماره قبض و مبلغ مانده بدهکار یا بستانکار می باشد.

19- در جلسه کمیته انضباطی که هر ماه 2 بار یعنی هر 15 روز یکبار شرکت نمایم.

20- در هنگام انجام سرویس به هیچ عنوان با مشتری در خصوص مسائل سیاسی و اقتصادی و فرهنگی صحبت نکنم و در خودرو حق روشن کردن پخش را ندارم مگر با اجازه و رضایت مشتری.

21- چنانچه به هر دلیلی نتوانم ادامه کار بدهم به صورت کتبی اعلام کنم و کپی مدارک خودم و ضامن نزد کاکامارکت برای همیشه می ماند.

22- تمامی اعتراضات و انتقادات را به صورت کتبی به دفتر کاکا مارکت تحویل دهم یا از طریق سایت و اپلیکیشن ثبت نمایم و از اعتراض به صورت شفاهی جدا خودداری نمایم و در کانال اطلاع رسانی سفیران کاکا مارکت در بخش حمل و نقل  به آدرس ذیل:

marketaka_ transportation_bnd 

marketkaka_transportation

kaakaa.taxi@gmail.com   ایمیل

 23- هر مبلغی بابت هر موضوعی از مشتری بگیرم حتما اطلاع دهم و کمیسیون آن را پرداخت کنم.

24- مراحل تسویه حساب:

الف) تحویل دادن برچسب تابلو

ب) تسویه قبض ( فاکتور) تحویل و تسویه کمیسیون

ج) تحویل دادن دفتر اخذ رسید ( مخصوص خودروهای باری)

 

 

                                                                                                            امضا و اثر انگشت

 

 

 

تعهدنامه ضامن

اینجانب ............................................  به کد ملی .................................... فرزند ........................ تاریخ تولد ......./........./..................... شماره شناسنامه ........................................  

آدرس و تلفن محل سکونت: ................................................................................................................................................

آدرس و تلفن محل کار: ..................................................................................................................................................... با رضایت کامل و بدور از هر جبر و اجباری ضمانت کاری و مالی و اخلاقی آقا/خانم ........................................ به کد ملی ................................................. شاغل در مجموعه کاکا مارکت میباشم و متعهد میگردم هر گونه خسارتی که نامبرده به مجموعه و مشتریان مجموعه وارد نماید طی 24 ساعت کاری جبران خسارت نمایم و هزینه های جانبی آن موضوع را نیز قبول میکنم.

 

 

 

                                                                                      اثر انگشت و امضا ضامن