33315555 - 076

قوانین بخش فروشگاه

 

شرایط و قوانین بخش فروشگاهی ( محصولات) کاکا مارکت

کاربر و مشتری گرامی،


 احتراما به اطلاع می‌رساند به منظور استفاده بهینه از محصولات  سایت  کاکا مارکت  خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات و سفارش محصولات  آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید.


 و هیچ گاه سفارشات خود را مستقیما به پیک یا رانندگان یا سایر پرسنل کاکا مارکت بطور مستقیم اعلام نفرمایید و فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن یا ربات تلگرام که در صفحه تماس با ما مشخصات آن موجود میباشد سفارشات خود را اعلام و ثبت نمایید در غیر اینصورت کاکا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال درخواست شما ندارد.


• قوانین عمومی


 تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مارکت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. سامانه کاکا مارکت ، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً از طریق کانال های اطلاع رسانی و اخبار و اینستا گرام یا همین صفحه به اطلاع کاربران خود می‌رساند.

بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند و پیشنهاد میشود برای دریافت راحت تر و سریع تر به کانال اطلاع رسانی کاکا مارکت در تلگرام یا سایر پیام رسان های داخلی بپیوندید و در جریان خدمات و تغییرات احتمالی قیمت ها و نحوه دریافت سفارشات  کاکامارکت  قرار بگیرید

• توصیف مشتری یا کاربر


 اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که برای سفارش محصولات از طریق سایت یا اپلیکیشن یا ربات تلگرام   با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بعنوان مصرف کننده بهره می‌گیرد.

• ارتباطات


 در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی که هنگام ثبت نام ثبت میکنید ، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم.
 اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مارکت قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سامانه با شما هستند

• رعایت حریم شخصی


 فروشگاه کاکا مارکت اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.

در همین راستا شماره تلفن مشتریان در اختیار واحد ارسال ( پیک ) قرار نمیگیرد و مشتری موظف است آدرس کامل و دقیق خود را طوری که پیک بتواند براحتی محصولات را به درب واحد شما برساند ثبت کند در غیر این صورت در دیر رسیدن یا نرسیدن سفارشات کاکا مارکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا

فقط برای شهر بندرعباس ارسال داریم

برای حومه شهر بندرعباس هزینه پیک اضافه میشود

برای سایر شهرهای ایران هزینه ارسال کاملا بعهده خریدار میباشد


 کلیه سفارشات ثبت شده در همه روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی روزها  برای کاربران مهیا می‌باشد.

سفارشاتی که تا ساعت 23 شب ثبت و پردازش شود همان شب ارسال میشود و سفارشاتی که از ساعت 23 به بعد ثبت و پردازش میشود روز بعد ارسال میشود

مشتریان عزیز میتوانند در قسمت توضیحات تعیین کنند در چه بازه زمانی روز بعد محصولات ارسال شود ( با توجه به انتخاب پیک عمومی یا خصوصی تعیین زمان شود) یعنی اگر پیک خصوصی انتخاب کردید یک بازه زمانی 30 دقیقه ای و اگر پیک عمومی انتخاب کردید یک بازه زمانی 3 ساعته مشخص بفرمایید  و با این وجود در صورتی که موجودی انبار تامین‌کنندگان فروشگاه کاکا مارکت به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای فروشگاه کاکا مارکت محفوظ می‌باشد .


فروشگاه کاکا مارکت می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. فروشگاه کاکا مارکت می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید .


 در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای فروشگاه کاکا مارکت محفوظ خواهد ماند.


 بجز خرابی یا نقص کالا به هر دلیل دیگری که مشتری کالای مورد نظر را تحویل نگیرد یا کسی در محل تحویل کالا جوابگو نباشد مبلغ 7000 هزار تومان بعنوان حق کنسلی اخذ میگردد.


پیک خصوصی

چنانچه خرید مشتری از قسمت های مختلف فروشگاه ( محصولات ) باشد و برای دریافت سفارش خود  پیک خصوصی انتخاب کند امکان با تاخیر رسیدن کالا وجود دارد مثال: اگر مشتری از بخش مواد غذایی و بخش بهداشتی و آرایشی نیز خرید داشته باشد امکان با تاخیر رسیدم سفارشات وجود دارد فقط در مواقع خرید از یک بخش تضمین زمان ارسال برای پیک خصوصی نهایتا 30 دقیقه از زمان تعیین نحوه پرداخت میباشد.


• استرداد کالا


فروشگاه کاکا مارکت همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت عدم رضایت از کیفیت و مرغوبیت کالای ارسالی، خریدار می‌تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد ( قبل از رفتن پیک تمامی سفارشات خود را از نظر کمی و کیفی چک کنید و پیک موظف است منتظر بماند تا مشتری با خیال راحت در منزل سفارشات خود را چک کند و از کامل و با کیفیت بودن محصولات اطمینان حاصل کند )

و چنانچه کالای ارسال شده از نظر کیفیت یا تاریخ انقضا مشکل داشت تحویل نگیرید  فروشگاه کاکا مارکت متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت کاری به حساب خریدار بازگرداند.

اگر مشتریان بعد از رفتن پیک اعلام کنند که کالاها مشکلی دارند کاکا مارکت نمیپذیرد و مسئولیتی در این بابت ندارد و چنانچه کاکا مارکت بپذیرد که اجناس را برگشت دهد مبلغ 7000 تومان بابت حق کنسلی پیک ( ایاب و ذهاب) در سطح شهر بندرعباس اخذ میگردد

قوانین خدمات کپسول گاز خانگی و آب:

فروشگاه کاکا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال وضعیت سیلندر های گاز خانگی و دبه آب ندارد(تولید کننده نیست) و دقت بفرمایید هنگام تحویل گرفتن سیلندر یا دبه آب از سالم بودن ظاهر و شیر و یا سوزن سیلندر اطمینان حاصل کنید و اگر سیلندر مشکلی داشت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید در غیر اینصورت هزینه ارسال مجدد از مشتریان اخذ میگردد

به هیچ عنوان طی هیچ شرایطی سیلندر گاز توسط پرسنل کاکا(پیک) نصب نخواهد شد و کاکا مارکت هر گونه مسئولیتی در این خصوص را از خود سلب مینماید و از مشتریان نیز خواهشمند است در خصوص نصب سیلندر از پیک درخواست نکنند زیرا پیک کاکا هیچ گونه تخصصی در نصب سیلندر گاز خانگی ندارد.

هزینه اخذ شده از مشتریان جهت خرید سیلندر شارژ شده و دبه آب پر شده از نمایندگی های سطح شهر و حمل و نقل تا درب منازل میباشد ،چنانچه ساختمان فاقد اسانسور یا اسانسور بهر دلیلی قابل استفاده نباشد و  مشتریان محترم خواهان آوردن کپسول یا دبه آب به داخل ساختمان یا واحد خود هستن با راه پله هزینه کارگری حمل با راه پله به صورت توافقی با خود شخص پیک میباشد و حتما قبل از بالا بردن کپسول مبلغ حق الزحمه را با هم توافق فرمایید.

سایر قوانین فروشگاه  کاکا مارکت:

لطفا هنگام تحویل گرفتن کالا چک نمایید که همه کالای سفارش داده شده طبق لیست سفارش شما میباشد و چنانچه مغایرت داشت تحویل نگیرید و واحد فروشگاه کاکا ملزم میباشد کالای مورد نظر و انتخاب شده را تحویل مشتریان نمایید

 

در کالاهایی مانند مرغ گرم - ماهی - هندوانه - خربزه - شمام   امکان تهیه دقیق وزن خریداری شده در بعضی مواقع امکان پذیر نمیباشد و در این صورت مقدار هزینه یا عودت داده میشود یا به اندازه وزن فاکتور خرید شما اضافه میشود.

کنسلی سفارشات:

هزینه کنسلی برای برگشت کالا ۷ هزار تومان میباشد

اگر بخشی از کالا برگشت بخورد بدلیل نخواستن و یا هر موضویی که مربوط به خود مشتری باشد برای سیلندر گاز خانگی و دبه آب همان مبلغ ۷ هزار تومان هزینه کنسلی اخذ میگردد و اگر کالای دیگری بود ۳۵۰۰ تومان اخذ میگردد و اگر محل تحویل در طبقات باشد و ساختمان فاقد آسانسور باشد بنحوی که با دست جابجا شود همان ۷ هزار تومان اخذ میگردد.