33315555 - 076

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا

کاربر و مشتری گرامی،
احتراما به اطلاع می‌رساند به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید.
و هیچ گاه سفارشات خود را مستقیما به پیک یا رانندگان یا سایر پرسنل کاکا بطور مستقیم اعلام نفرمایید و فقط از طریق کاکا که در صفحه تماس با ما مشخصات آن موجود میباشد سفارشات خود را اعلام و ثبت نمایید در غیر اینصورت کاکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال درخواست شما ندارد.


• قوانین عمومی
تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. سامانه کاکا، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند و پیشنهاد میشود برای دریافت راحت تر و سریع تر به کانال اطلاع رسانی کاکا در تلگرام بپیوندید و در جریان خدمات خوب کاکا قرار بگیرید kaakaa_ir

• توصیف مشتری یا کاربر
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که برای دریافت خدمات یا محصولات از طریق سایت یا اپ یا ربات تلگرام یا دوخط تلفن 0763331555 - 07633315656  با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا یا خدمات  در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بعنوان مصرف کننده بهره می‌گیرد.

• ارتباطات
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سامانه با شما هستند

• رعایت حریم شخصی
مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
کلیه سفارشات ثبت شده در همه روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی روزها  برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار تامین‌کنندگان فروشگاه کاکا به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای فروشگاه کاکا محفوظ می‌باشد .
فروشگاه کاکا می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. فروشگاه کاکا می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید .
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای فروشگاه کاکا محفوظ خواهد ماند.
بجز خرابی یا نقص کالا به هر دلیل دیگری که مشتری کالای مورد نظر را تحویل نگیرد یا کسی در محل تحویل کالا جوابگو نباشد مبلغ 7000 هزار تومان بعنوان حق کنسلی اخذ میگردد.

  • پیک خصوصی

چنانچه خرید مشتری از بخش های مختلف باشد و برای ارسال پیک خصوصی سفارش دهد امکان با تاخیر رسیدن کالا وجود دارد مثال: اگر مشتری از بخش مواد غذایی و بخش بهداشتی و آرایشی نیز خرید داشته باشد امکان با تاخیر رسیدم سفارشات وجود دارد فقط در مواقع خرید از یک بخش تضمین زمان ارسال برای پیک خصوصی نهایتا 30 دقیقه از زمان پرداخت میباشد.


• استرداد کالا
مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت عدم رضایت از کیفیت و مرغوبیت کالای ارسالی، خریدار می‌تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. چنانچه خریدار مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نموده، می‌بایست از دریافت سفارش و ارائه پین کد به پیک خودداری نماید. مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت کاری به حساب خریدار بازگرداند.

قوانین خدمات کپسول گاز خانگی و آب:

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال وضعیت کپسول های گاز خانگی و دبه آب ندارد(تولید کننده نیست) و دقت بفرمایید هنگام تحویل گرفتن کپسول یا دبه آب از سالم بودن ظاهر و شیر و یا سوزن کپسول اطمینان حاصل کنید و اگر کپسول مشکلی داشت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید در غیر اینصورت هزینه ارسال مجدد از مشتریان اخذ میگردد

به هیچ عنوان طی هیچ شرایطی کپسول گاز توسط پرسنل کاکا(پیک) نصب نخواهد شد و مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هر گونه مسئولیتی در این خصوص را از خود سلب مینماید و از مشتریان نیز خواهشمند است در خصوص نصب کپسول از پیک درخواست نکنند زیرا پیک کاکا هیچ گونه تخصصی در نصب کپسول گاز خانگی ندارد.

هزینه اخذ شده از مشتریان جهت خرید کپسول شارژ شده و دبه آب پر شده از نمایندگی های سطح شهر و حمل و نقل تا ساختمان و حمل توسط پیک تا درب منازل میباشد ،چنانچه ساختمان فاقد اسانسور یا اسانسور بهر دلیلی قابل استفاده نباشد و  مشتریان محترم خواهان آوردن کپسول یا دبه آب به داخل ساختمان یا واحد خود هستن با راه پله هزینه کارگری حمل با راه پله صورت توافقی با خود شخص پیک میباشد و حتما قبل از بالا بردن کپسول مبلغ حق الزحمه را با هم توافق فرمایید.

قوانین فروشگاه  کاکا مارکت:

 

لطفا هنگام تحویل گرفتن کالا چک نمایید که همه کالای سفارش داده شده طبق لیست سفارش شما میباشد و چنانچه مغایرت داشت تحویل نگیرید و واحد فروشگاه کاکا ملزم میباشد کالای مورد نظر و انتخاب شده را تحویل مشتریان نمایید

 

در کالاهایی مانند مرغ گرم - ماهی - هندوانه - خربزه - شمام   امکان تهیه دقیق وزن خریداری شده در بعضی مواقع امکان پذیر نمیباشد و در این صورت مقدار هزینه یا عودت داده میشود یا به اندازه هزینه خرید شما اضافه میشود.

هزینه کنسلی برای برگشت کالا ۷ هزار تومان میباشد اگر بخشی از کالا برگشت بخورد بدلیل نخواستن و یا هر موضویی که مربوط به خود مشتری باشد برای سیلندر گاز خانگی و دبه آب همان مبلغ ۷ هزار تومان هزینه کنسلی اخذ میگردد و اگر کالای دیگری بود ۳۵۰۰ تومان اخذ میگردد و اگر محل تحویل در طبقات باشد و ساختمان فاقد آسانسور باشد بنحوی که با دست جابجا شود همان ۷ هزار تومان اخذ میگردد.

قوانین خدمات حمل و نقل در حوزه بار:

جریمه پلیس راهنمایی و رانندگی بابت ترافیکی بار بعهده صاحب کالا میباشد.

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا مسئولیت بارهایی را میپذیرد که از طریق تلفن و یا سایت و یا اپ و یا ربات تلگرام که در سایت اعلام گردیده از طرف مشتریان سفارش و یا ثبت شده باشد را میپذیرد و بابت بارهایی که مشتریان بطور مستقیم با رانندگان و یا در خیابان و... هیچ گونه مسئولیتی ندارد  و مشتریان محترم دقت بفرمایند جهت جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی و یا سو استفاده از ارتباط مستقیم تلفنی با سفیران و رانندگان و سایر پرسنل مجموعه خدماتی و فروشگاهی  کاکا جدا خودداری نمایند.

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هیچ گونه مسدولیتی برای بارهایی که فاقد بسته بندی استاندارد میباشد را ندارد.

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هیچ گونه مسدولیتی به اجناس داخل بسته بندی های مشتریان ندارد زیرا امکان بازرسی داخل وسایلهای مشتریان توسط کاکا وجود ندارد

قوانین خدمات پیک موتوری:

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هیچ گونه مسدولیتی برای بارهای با حجم بالا و غیر استاندارد برای حمل با موتورسیکلت را ندارد.

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای داخل بسته بندی مشتریان ندارد زیرا امکان بازرسی داخل وسایلهای مشتریان توسط کاکا وجود ندارد

مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا از  جابجایی پول نقد و اوراق بهادار و سکه و طلا و جواهر خودداری مینماید و هیچ گونه مسئولیتی در قبال جابجایی این موارد را ندارد و چنانچه مشتریان با بسته بندی این موارد بطوری که پیک متوجه نشود هم هیچ گونه مسئولیتی ندارد و عواقب آن بعهده صاحب کالا میباشد