صفر تا صد اسباب کشی

 

مشتری گرامی جهت ثبت سفارش خدمت صفر تا صد اسباب کشی مجموعه خدماتی و فروشگاهی کاکا فرم زیر را به دقت پر نمایید و ارسال کنید تا پس از کارشناسی به اطلاع شما توسط ایمیل و یا شماره تلفن رسانده شود. ضمنا چنانچه هنگام انجام این خدمت موضویی مشخص شود که از مقدار واقعی کمتر نوشته شده به صورتحساب شما اضافه میگردد.متشکرم

 

نام و نام خانوادگی:

آدرس مبدا دقیق شامل ( ادرس ،نام ساختمان، پلاک، طبقه، عرض راه پله) و تعداد اتاق ها و متراژ :

آیا ساختمان مبدا دارای آسانسور ویژه حمل بار میباشد:

آدرس مقصد دقیق شامل (آدرس، نام ساختمان،پلاک،طبقه، عرض راه پله)و تعداد اتاق ها و متراژ:

آیا ساختمان مقصد دارای آسانسور ویژه حمل بار میباشد:

تلفن:

تاریخی که میخواید اسباب کشی انجام بشه:

آیا از آسانسور برای جابه جایی بار در ساختمان مبدا میشود استفاده کرد:

آیا از آسانسور برای جا به جایی بار در ساختمان مقصد میشود استفاده کرد:

چه وسایلهایی امکان جا بجایی با آسانسور را ندارد و باید از راه پله جهت حمل استفاده شود در ساختمان مبدا یا مقصد مشخص کنید و دقیق بنویسید:

آیا ساختمان مقصد قبل از جابجایی نیاز به نظافت دارد؟ اگر دارد لطفا متراژ ساختمان را نوشته و هر موضوعی در خصوص نظافت ساختمان مقصد را دقیق بنویسید:

آیا ساختمان مبدا بعد از تخلیه نیاز به نظافت دارد؟ اگر دارد لطفا متراژ ساختمان را نوشته و هر موضوعی در خصوص نظافت ساختمان مبدا را دقیق بنویسید:

آیا راه رو یا راه پله مقصد بعد از جابجایی نیاز به نظافت دارد؟ اگر دارد متراژ را نوشته و هر موضوعی در خصوص نظافت راه رو و راه پله مقصد را دقیق بنویسید:

آیا راه رو یا راه پله مبدا بعد از جابجایی نیاز به نظافت دارد؟ اگر دارد متراژ را نوشته و هر موضوعی در خصوص نظافت راه رو و راه پله مبدا را دقیق بنویسید:

آیا جمع آوری کامل آشپزخانه همراه با کارتن و چسب و روزنامه توسط مجموعه کاکا انجام شود؟ اگر بله متراژ آشپزخانه و وسایلهای مهم را نوشته و هر موضوعی در خصوص جمع آوری کامل آشپزخانه را دقیق بنویسید:

آیا چیدمان کامل آشپزخانه در ساختمان مقصد توسط مجموعه کاکا انجام شود؟ اگر بله متراژ آشپزخانه و وسایلهای مهم را نوشته و هر موضوعی در خصوص چیدمان و مکان ظروف و سایر وسایلها را کامل و دقیق بنویسید:

آیا ظروف و یخچال و فر گاز توسط مجموعه کاکا تمیز و یا شسته شود؟اگر بله لطفا نام وسلیلها را نوشته و هر موضوعی در این خصوص را بنویسید:

آیا لوازمات و مواد غذایی یخچال یا فریزر توسط مجموعه کاکا جمع آوری و یا چیدمان شود؟ اگر بله لطفا دقیق با ذکر مبدا یا مقصد هر موضوعی در این خصوص را بنویسید :

آیا نصب لوازم خانگی مانند: ماشین ظرفشویی و لباسشویی و کهنه شور، آبگرمکن ، هود، کامپیوتریا غیره... در مقصد توسط مجموعه کاکا انجام شود؟ اگر بله لطفا نام دقیق و هر موضوعی در این خصوص بنویسید:

آیا جمع آوری کامل لوازم خانه همراه با کارتن و چسب و روزنامه توسط مجموعه کاکا انجام شود ؟

آیا چیدمان کامل منزل در مقصد توسط مجموعه کاکا انجام شود؟

آیا رفع عیوب لوله کشی یا نصب و تعویض شیرآلات در مبدا یا مقصد نیاز هست انجام شود؟ اگر بله لطفا دقیق بنویسید با ذکر مبدا یا مقصد:

آیا رفع عیوب برقکشی یا نصب و تعویض ملزومات برقی ساختمان در مبدا یا مقصد نیاز هست انجام شود؟ اگر بله لطفا دقیق بنویسید با ذکر مبدا یا مقصد:

جمع آوری یا نصب پرده در مبدا یا مقصد نیاز هست انجام شود؟ اگر بله لطفا تعداد، طول و عرض و نوع پرده را با دقت بنویسید:

آیا نیاز هست فرش ، موکت ، پادری، مبلمان ، خوشخواب ، پرده ،پتو ، تشک ، ملافه ، روبالشتی شسته شود؟ اگر بله لطفا تعداد، متراژ، و ماشینی یا دست بافت بودن را به دقت و به تفکیک و با حوصله بنویسید:

آیا نیاز هست لباس شامل: پیراهن ، شلوار ، کت و شلوار، مانتو، لباس مجلسی و غیره... خشکشویی شود؟ اگر بله دقیق با ذکر تعداد هر کدام:

آیا کفش ، دمپایی، کیف و غیره... نیاز هست تعمییر یا واکس زده شود؟ اگر بله لطفا دقیق با ذکر تعداد و نوع مشکل یا موضوع را بنویسید:

آیا کولر پنجره ای یا دوتیکه منزل شما نیاز به سرویس و شستشو دارد؟ اگر بله لطفا تعداد و نوع آن را مشخص کنید:

آیا لوازم خانگی مانند: یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، کهنه شور ، کولر ، بخاری ، هود ، آیفون ، درب باز کن ، اتو ، سیستم صوتی و تصویری و غیره... نیاز به سرویس یا تعمییر دارد؟ اگر دارد لطفا نام و اسم برند و مشکلی که دارند دقیق بنویسید:

آیا تسویه حساب قبوض آب ، برق ، تلفن مربوط به ساختمان مبدا یا مقصد توسط مجموعه کاکا انجام شود؟ اگر بله لطفا نوع قبض را با ذکر مبدا یا مقصد بنویسید:

آیا تسویه حساب با مالک یا املاک ساختمان مبدا یا مقصد توسط مجموعه کاکا انجام شود؟ اگر بله لطفا به دقت موارد و موضوعات را با ذکر مبدا و مقصد بنویسید:

آیا هنگام تحویل گرفتن ساختمان پس از اتمام پرژه دوست دارید غذای مورد علاقه شما پخت شود و به تعداد خانواده شما یا مهمان شما سرو شود؟ اگر بله لطفا تعداد نفرات و نوع غذا و نوشیدنی و سالاد و... و شام یا نهار ان را مشخص بفرمایید:

لطفا هر درخواست و موضوعی که دارید و در فرم به آن اشاره نشده بود را با دقت بنویسید تا بتوانیم رضایت و آرامش شما را در این پروژه تامین کنیم:

ایمیل:

 

 

مشتری گرامی هزینه کارشناسی حضوری خدمات صفر تا صد اسباب کشی مبلغ 50 هزار تومان میباشد که قبل از ارسال کارشناس پرداخت شود.

 

  • 50000